Олена Гребенюк в Житомирі всі події

03 березня 2015

Для мам, жінок, сестер воїнів АТО у Житомирському драматичному театрі імені Івана Кочерги подарувала свій концерт пріма української опери Олена Гребенюк. Заходи проходили з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.
У фойє другого поверху театру перед концертом виступав вокально-інструментальний ансамбль «Каприччио», який виконував, як правило, класичні твори. Вийшовши ж на сцену Олена Гребенюк вразила своїм оригінальним голосом і вмінням тримати аудиторію.
Олена Гребенюк – оперна співачка:
- «Все йде від серця і як добре, коли ти даруєш таке мистецтво. Наша дружба з житомирянами я думаю продовжиться і тут я відчуваю, що знайду своїх шанувальників».
Олена Гребенюк виступала разом із солістом київського муніципального театру опери і балету Георгієм Нечаєвим та артистом Артуром Боссом, з якими вона виконувала не лише класику, а й інструментальну музику і це ще раз підтвердило, що талант завжди багатогранний.
Георгій Нечаєв – соліст Київського муніципального театру опери та балету:
- «Я тенор і найбільше, що я повинен робити, це співати для жінок, про жінок, про кохання і дарувати для них радість».
Артур Боссо - співак:
- «Це хороше місто, знаю його тут вже другий раз і мені сподобалось і це ще раз знаковий концерт для мене».
Концерт відбувся за сприяння депутата Житомирської міської ради Валерія Онопрієнко.
Валерій Онопрієнко – депутат Житомирської міської ради:
- «На привеликий жаль сьогодні у нас мало радості і я хочу подякувати усім жінкам-волонтерам, всім жінкам-мамам, сестрам, за те, що вони не побоялися і відпустили своїх рідних на фронт».
Житомиряни схвально зустріли кожен виступ артистів з Києва.
Жінка:
- «Це для мене радість. Я ніколи не вірила що так відбудеться. А голос Гребенюк, це просто неймовірний. Велике спасибі всім, хто організував це свято».