Юні житомиряни почали пізнавати космос разом із Валерієм Онопрієнком всі події

07 жовтня 2014

Допитливі дитячі очі вдивляються у макети космічних кораблів. Маленькі пальчики розминають пластилін. Народжується супутник... Багато супутників та ракет. Лунають безліч запитань: «А що таке планета? А чи повернеться космонавт? А чи можна долетіти до Сонця?».

Саме так 4 жовтня у Житомирському музеї космонавтики проходив майстер-клас з виготовлення макетів ракет, організований для малечі до Всесвітнього тижня космосу. Діти не лише радісно творили, дізнавалися про видатного земляка Сергія Корольова, але й отримували нагороди за старанність. На кожного юного «конструктора» чекав подарунок — розвиваюча іграшка та солодощі. Даний захід відбувся за підтримки кандидата у народні депутати Валерія Онопрієнка. Він, до речі, так само захоплено разом із дітлахами ліпив та клеїв, згадуючи про свої перші дитячі «кроки до космосу».

- Мені було цікаво на заняттях у гуртку Будинку творчості, який я відвідував, — розповідає Валерій Онопрієнко. — Ми робили телескопи, шліфували лінзи та слухали захоплюючи розповіді про зоряне небо, сузір‘я, польоти. Це незабутнє. Через те дуже радий підтримати такий важливий захід, адже й сьогодні діти мають право гармонійно розвиватися та отримувати задоволення від пізнання.