Зустріч з ветеранами Корольовського району всі події

10 жовтня 2014

9 жовтня відбулася зустріч ветеранів Королівського району з нагоди відзначання Міжнародного дня громадян похилого віку. Посприяв їй кандидат у народні депутати Онопрієнко В.В.

Розпочав зустріч Валерій Васильович зі слів подяки ветеранам за мирне небо і сонце. Й не дарма, адже все це ми маємо саме завдяки ним. «Мені дуже прикро, що ми, ваші діти, не змогли вам, нашим батькам, забезпечити гідну старість. Пробачте нас за це», — додав Валерій Онопрієнко.

- Ви зростили нас, дали все те, що ми маємо. В усьому світі діти шанують своїх батьків. У кожній європейській країні держава піклується про своїх громадян. Це є прикладом для України. Кожен з вас заслуговуєте на краще. Тому перше, що я зроблю — створю належні умови соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян», — також зазначив Валерій Васильович.

Загалом зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері. Наприкінці Валерій Онопрієнко побажав ветеранам довгого віку та пообіцяв, що він обов'язково зробить усе можливе, аби їм не було за нього соромно.