У Житомирі попрощались з військовослужбовцем всі події

23 січня 2016

У Миколаєві знайшли тіло житомирського військовослужбовця Олега Захарчука, який служив у військовій частини 4465, тактична авіація. Олег Захарчук – 1981 р.н. проживав у Житомирі – мікрорайон Малікова, був мобілізований. У чоловіка залишились мати, брат та сестра. Поховальна церемонія відбулась 23 січня 2016-го року.

У чоловіка залишились мати, брат та сестра. Поховальна церемонія відбулась 23 січня 2016-го року.

«Наші герої гинуть не за корумповану владу, не за те, щоб комусь в Уряді жилося краще, а за своїх дітей – аби ті ніколи не бачили жахіть війни, ніколи не чули, що таке бомбування. Хлопці вмирають за світле майбутнє нашої нації», – каже голова громадської організації «Мікрорайон Малікова» Валерій Онопрієнко.

Депутат Житомирської міської ради Тетяна Онопрієнко підкреслює, що це велика втрата впершу чергу для батьків та українського народу:

– Це величезне горе. Олег – 289-й загиблий військовий з Житомира і перша втрата у нашому мікрорайоні, дуже хочеться, щоб він був і останнім. Війна забирає у нас найкращих, ми втрачаємо генофонд нації. Але, Герої не вмирають!

-

-

В обласному центрі провели в останню путь бійця 95-ї аеромобільної бригади Олега Захарчука. Відбулася панахида, військові віддали салют своєму побратиму, який самовіддано захищав територіальну цілісність України.

Олега добре знали мешканці його мікрорайону, тому прийшли віддати останню шану і честь воїну-житомирянину і багато сусідів. Бійці 95-ї аеромобільної бригади вшанували свого побратима. Його труну пронесено на руках через увесь житловий квартал.

Колеги зазначали, що Олег дуже любив життя, а особливо дітей. Так склалося, що він не встиг створити сім’ю. Для нього головне – бути чесним і відданим своєму військовому обов’язку, захищати мир і свободу на рідній землі.