Бюджет участі всі події

18 листопада 2016

Бюджет участі для всіх, чи якщо ти молодий - геть в яр! Саме такі питання з'ясовують мешканці будинків за адресами вул.Клосовського, 4 - Пр-т Миру, 13 - вул. Клосовського,6. Вже вкотре мешканців мікрорайону вводять в оману та використовують заради задоволення власних інтересів. Так, окремі "активісти", обдурюючи мешканців цих будинків зіібрали підписи проти ініціативи молоді мікрорайону з будівництва сучасних дитячих майданчиків, майданчиків з безкоштовними вуличними тренажерами, турніками, тенісними столами.

Не розібравшись, люди почали голосувати проти благоустрою пустира, мотивуючи тим, що пустир тут був завжди, а молодь нехай іде в яр і робить там що захоче. 

Натомість я так не вважаю, тому лише підтримав ініціативу молоді і й допоміг їм розробити проект, якій став одним з переможців конкурсу. Адже саме сьогоднішні підлітки завтра будуть відбудовувати Україну! Саме від їхнього ставлення до рідної країни, міста, родини буде залежати наше майбутнє. 

На жаль, знаходяться "активісти", якім вигідна напружена ситуація в мікрорайоні, тому вони протестують проти облаштування тролейбусного сполучення мікрорайону з центром міста, скаржаться на реконструкцію пішохідної доріжки вздовж будинку за адресою: Малікова, 32, виступають проти будівництва спортивного майданчика на Бульварі Польському, знову намагаються перейменувати вулицю Малікова на Сурину Гору. Дивно, але проти добрих справ протистують одні і тіж (проживаючи в будинку за адресою Малікова, 8 видають себе за мешканців то Клосовського, 4, то Бульвару Польського, 13, чи Малікова, 32...).

Враховуючи те, що проект з будівництва парку з безкоштовними соціальними об'єктами та тренажерами (http://gromada.zt-rada.gov.ua/include/files/extrime%20park%20для%20всіх.pdf) є переможцем у конкурсних пропозиціях Бюджету участі (http://gromada.zt-rada.gov.ua/proektni-propozitsii/Результати%20голосування/), та має бути реалізованим у 2017 році, - пропоную всім охочим не лише підтримати ініціативу молоді, а й долучившись до втілення в життя майданчика для занять спортом та відпочинку.

Свої пропозиції щодо розміщення об'єктів, зонування, облаштування в "зеленій зоні" скверу для відпочинку та інші прошу надсилати на мою електронну адресу.