Дякуємо Вам за довіру та підтримку! всі події

31 жовтня 2015

Доброго дня, шановні друзі та сусіди!

Я разом з моєю дружиноюТетяною вдячний Вам за допомогу, за добрі поради та щиру підтримку.

Без Вас ми не змогли б очікувати на такий високий результат, адже виборчий процес був надзвичайно складний та брудний. Ви, як ніхто інший, знаєте, скільки бруду було вилито опонентами.

Останнім часом поширюються чутки, що я з’ясовував стосунки з помічником кандидата у депутати від Радикальної партії Ляшка Юрієм Томашевським

https://www.youtube.com/watch?v=mk6C7fzbXS4.

При цьому навмисно замовчуються події, які передували цьому інциденту: https://www.youtube.com/watch?v=88SkD1e5bb4

Щоправда, запис того моменту, коли помічник кандидата вдарив мою дружину, він не виклав в соціальні мережі. Є свідки, які можуть підтвердити факт нанесення удару.

Я глибоко переконаний у тім, що жінок бити недопустимо НІКОЛИ і НІКОМУ! Це правило потрібно роз’яснювати усіляким покидькам у той спосіб, який є найбільш сприятливий для їхнього збоченого розуму.

Нелюдь, яка піднімає руку на жінку чи дитину, порушує загальноприйняті табу, що існують навіть у світі тварин і автоматично стає людиною поза законом у будь-якому цивілізованому суспільстві.

І не лише тому, що ЖІНКА – це мати, кохана, донька. Жінка – це продовження роду.

Я вважаю, що, якщо ми сьогодні дозволимо усіляким покидькам безкарно бити жінок, то завтра це призведе до деградації суспільства, до безповоротної втрати моральних і культурних цінностей, втрати самобутності українського народу!