«extremepark для всіх» всі події

12 липня 2016

Пропоную долучитись до збору підписів для реалізації проекту «extremepark для всіх» за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі). Проектом передбачаеться облаштування спортивно-ігрового майданчика для занять активноми видами спорту у тому числі - облаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей-інвалідів.

Proekt extremepark.pdf

Dodatok_1.pdf

Додаток 1 до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Житомирі

Бланк-заявка пропозиції (проекту), реалізація якої відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) у місті Житомирі на 2016-2017 роки та список мешканців міста Житомира, які підтримують цю пропозицію (проект)

Ідентифікаційний номер проекту (вписує уповноважений робочий орган )

Примітка: пункти, зазначені „*” є обов’язковими для заповнення!

1.* Назва проекту (не більше 15 слів):

  • «extremepark для всіх» (пайп-парк, що включає екстрим-майданчик для велосипедистів, срейтерів та роллерів, облаштування майданчику для занять «STREETWORKOUT», встановлення столів для настільного тенісу; облаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей – інвалідів.

2.* Вид проекту (необхідне підкреслити і поставити знак „x”, який вказує сутність витрат):

видатки: поточні X капітальні

Проект буде реалізовано на території міста Житомира

3.* Адреса, назва установи/закладу, будинку:

м.Житомир, вул. Клосовського, 4 – Пр-т Миру, 13 – вул. Клосовського,6

https://www.google.ru/maps/@50.2764953,28.6361858,331m/data=!3m1!1e3

4.* Короткий опис проекту (не більше 50 слів)

«extremepark для всіх»включає:

екстрим-майданчик розміром 30 на 40 м (орієнтовно). Територія якого має відповідне покриття та встановлені спеціальні конструкції для розгону та виконання різноманітних фігур при катанні на велосипеді, скейті чи роликових ковзанах;

  • майданчик для занять «STREET WORKOUT» облаштований відповідним знаряддям;
  • стіл для настільного тенісу;
  • спортивно-ігровий майданчик для дітей – інвалідів.

5. Опис проекту (примітка: опис проекту не повинен містити вказівки на суб’єкт, який може бути потенційним виконавцем проекту):

В якості майданчика для «extremepark для всіх»пропонується використати занедбаний майданчик за адресою: м.Житомир, вул. Клосовського, 4 – Пр-т Миру, 13 – вул. Клосовського,6 (див. додатки). Привести його до ладу та облаштувати спеціальним обладнанням для екстремальних видів спорту, спортивно-ігровими майданчиками, у тому числі - для дітей–інвалідів.

В реалізації проекту будуть задіяні будівельні організації. Їх завдання - відновити зовнішній і внутрішній вигляд майданчика, забезпечити необхідне покриття території, встановлення відповідного спортивного знаряддя та виконання огорожі.

Перелік необхідного обладнання, його ескізи та необхідні розміри надані організацією, що має досвід по виготовленню та встановленню подібних об’єктів у обласних центрах України (див. додатки). Це виробництво не ліцензується, тому розглядається можливість виготовлення усіх елементів у місцевого виробника.

6.* Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців міста Житомира у разі його реалізації:

(примітка: інформація щодо доступності може стосуватися, наприклад, годин роботи об’єкту, можливої плати за користування, категорії мешканців, які зможуть і які не зможуть користуватись результатами реалізації даного проекту)

Для максимальної доступності екстрим-майданчика для широкого загалу активних містян та гостей Житомира пропонується його розмістити у густонаселенному районі міста, з розвиненою інфраструктурою та транспортним сполученням . Це зробить об'ект доступним з географічной точки зору. Для максимального заохочення любителів активного дозвілля користування послугами «extremepark для всіх»буде безкоштовним.

7. Обґрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари (основна мета реалізації проекту; проблема, якої воно стосується; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців; основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами реалізації завдання)

Основна мета проекту - створити легальне місце проведення тренувань та змагань з доступних широкому загалу екстремальних видів спорту та залучити до занять спортом всі версти населення, у тому числі і дітей-інвалідів. На даний час у місті не існує жодного подібного майданчика, як результат – активна молодь створює необхідні для тренувань траси, трампліни та різні елементи у зовсім в непристосованих, а іноді небезпечних місцях. Звичайно ці місця легкодоступні для необізнаних підлітків, в результаті чого останні отримують різного роду травми, а їх батьки конфліктують з екстремалами. Окрім цього при облаштуванні стихійних майданчиків наноситься шкода ландшафту парків та прибудинкових територій.

Реалізація проекту надасть змогу екстремалам, що катаються на велосипедах, скейтбордах чи роликах проводити свої тренування на відповідно облаштованому майданчику. В подальшому відкрити на базі «extremepark для всіх»відповідні секції або клуби, що буде сприяти популяризації здорового способу життя та активному дозвіллю молоді.

8.* Орієнтовна вартість (брутто) проекту (всі складові проекту та їх орієнтовна вартість)

Складові завдання Орієнтовна вартість (брутто), грн
1.Квотер-пайп 3м 33 000
2.Джамп-бокс 38 500
3.Квотер-пайп зі сходинкою 3м 35 200
4.Бенк зі сходинкою 1,4 м 33 000
5.Квотер-пайп 1,7 27 400
6.Грайнд-менуал бокс 27 500
7.Скейтерська піраміда 73 700
8.Квотер-пайп 1,4 м 26 400
9.Бенк 1,4 м 25 300
10.Лава с упорами "Воркаут" SW-11.11 3882
11.Двійний турник SW-11.14 5898
12.Турник подвійний SW-11.17 11292
13.Бруси гнутіпотрійні SW-11.18 4860
14.Лави для пресу SW-11.22 6789
15.Рукохід класичний - 2 SW-11.23 36426
16.Тенісний стіл 4449
17.Комплекс для дітей з обмеженими фіз. можливостямиIN-12.01. 57543
18.Проектно-будівельні роботи 100 000
19.РАЗОМ: 551 139

9.* Список з підписами щонайменше 15 громадян України, які належать до територіальної громади міста Житомира, мають право голосу та підтримують цю пропозицію (проект) (окрім його авторів), що додається. Кожна додаткова сторінка списку повинна мати таку ж форму, за винятком позначення наступної сторінки (необхідно додати оригінал списку у паперовій формі).

11.*Контактні дані авторів пропозиції (проекту), які будуть загальнодоступні, у тому числі для авторів інших пропозицій, мешканців, представників ЗМІ, з метою обміну думками, інформацією, можливих узгоджень і т.д. (необхідне підкреслити):

a)висловлюю свою згоду на використання моєї електронної адреси vаleriy_onoprienko@ukr.net для зазначених вище цілей

Підпис особи, що дає згоду на використання своєї електронної адреси ….…………..