Зимові розваги у Житомирі всі події

23 січня 2016

На жаль, зимові свята добігли до кінця, проте відпочинок ніхто не відміняв. У суботу, 23 січня, для любителів активного зимового відпочинку відкрили ковзанку. Урочисте перерізання червоної стрічки відбулось о 11:00 за адресою вул. Малікова, 8.

Організаторами свята стали Валерій Онопрієнко – голова громадської організації «Мікрорайон Малікова» та його дружина, депутат Житомирської міської ради Тетяна Онопрієнко. «Мабуть, кожен з нас пам’ятає, коли у місті Житомир була не одна ковзанка, а декілька. От та ностальгія, яка була за часами, коли діти й дорослі могли приходити і просто кататися на ковзанах, певно, і спонукала до цього. Це абсолютно чудовий зимовий вид спорту, для того, щоб вести здоровий спосіб життя. Ця спроба залити каток вже не перша. На жаль, в попередні рази лід за декілька днів танув. Сьогодні ж нам дуже посприяла погода. Найголовніше, щоб така розвага сподобалась діткам», – розповідає пан Валерій.

Тетяна Онопрієнко зауважує, що цей захід влаштовано не лише для мешканців мікрорайону Малікова, але й для усього міста: – Цього року наші мешканці звернулись, аби ми влаштували ковзанку для діток. Зима нам дуже в цьому посприяла. Ми залили на вирівняне футбольне поле більш, ніж 100 тонн води. Вдячні, усім хто допомагав: і пожежній частині, і міській владі. Пані Тетяна зазначає, що фігурне катання – вид спорту, що сьогодні несправедливо занедбаний: – Професійна ковзанка коштує надзвичайно дорого, а наш каток під відкритим небом, звісно, дешевший, але сподіваюсь, що задоволення, отримане тут, буде величезне. Це може бути прекрасним місцем зустрічі для дітей, молоді, дорослих. Насправді, не потрібно під час епідемії грипу сидіти вдома усім, навіть тим, хто не хворий. Варто виходити на вулицю, дихати свіжим повітрям, займатися активним дозвіллям. Це зміцнює імунітет, навіть психологи стверджують, що активний відпочинок сприяє позбавленню стресу, а його, на жаль, у нашому житті забагато.

На відкритті була присутня голова правління Обласної федерації фігурного катання Ірина Устимович: – У місті є велика проблема з ковзанками, адже , якщо вони і є, то лише на певний час, потім вони закриваються і нам немає, де тренуватись. Ми з учнями постійно їздимо на конкурси та виборюємо місця для Житомирщини, але, на жаль, сьогодні нам просто не вистачає фінансування і, головне, місця, де б ми могли розвиватись. Певно, це найдорожчий вид спорту, тому розуміємо, що зараз влада допомогти не може. Дуже радію, що ковзанка відкривається тут, бо це дуже корисне проведення часу. Запевняю вас, що кататись на ковзанах може кожен і в будь-якому віці, головне – бажання. Крім того, цей спорт не лише зміцнює здоров’я, але й береже фігуру. Сьогодні ми проведемо майстер-клас, аби показати, що стати на ковзани не так і складно. Окрім майстер-класу, для гостей організували концерт за сприяння управління культури міської ради. Діток розважали аніматори Вовчик та Ведмедик, вокальний дует «Забава» та інші. Організаторами також були передбачені смачні «зупинки»: увесь час присутніх пригощали гарячими напоями та шашликами. Громадська організація "Мікрорайон Малікова" проводить подібні заходи не вперше. У передчутті Новорічних свят були організовані концерти до Дня Святого Миколая, захід для жителів похилого віку за трудовий внесок у розвиток мікрорайону Малікова та багато інших.