Вітаю Вас з Днем підприємця! всі події

04 вересня 2015

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем підприємця!

Слід визнати, що відмічаємо ми цей деньу складні часи, тому і вітання будуть скромними.

Можливо, сьогодні не всі будуть відзначені належним чином. Але найбільша відзнака – це розуміння того, що твоя робота потрібна країні.

Нагородження будуть проводитись по 13 номінаціям і у кожній призові місця посіли вкрай достойні підприємства.

Дуже важко було оцінити ступінь допомоги армії чи обсяг інвестицій, адже за скупими цифрами, як правило, не видно всього того, що передує звітам. Та і, відверто кажучи, не про все ми звітуємо.

Особливі слова подяки я хочу сказати тим, хто не побоявся взяти на себе відповідальність за ті речі, до яких наша держава була не готова раніше і не готова нині. Це і забезпечення української армії, і додаткові соціальні навантаження щодо піклування про родини переселенців, про сім’ї загиблих, це і щоденна робота в колективах, підвищення заробітної платні, надання пільг, кредитів чи просто роз’яснювальна роботасеред працівників.

Разом з тим, я хочу подякувати керівництву ЖитомирськоїОДА за підтримку в нашій боротьбі за відміну Закону про касові апарати та сподіваюсь на розуміння та підтримку наших вимог щодо внесення змін у Закон про електронне адміністрування ПДВ рахунків.

Ми не чекаємо на допомогу, ми просто працюємо заради майбутнього України. Я сподіваюсь, що слова Уїнстона Черчилля «Зроблене тобою до тебе ж і повернеться» стануть девізом не лише підприємців, а і знайдуть, врешті решт, відображення в діях урядовців.

Бажаю всім нам терпіння, здоров’я, оптимізму, добробуту Вашим родинам, Божого благословіння!

Слава Україні!