Валерій Онопрієнко завітав на благодійний показ мод дітьми та молоддю з особливими потребами всі події

18 грудня 2014

15 грудня в ресторані «Анна» у Житомирі відбувся благодійний показ мод дітьми та молоддю з особливими потребами.

Організаторами заходу виступила організація «Все робимо самі» спільно з Житомирським обласним благодійним фондом «Зігрій любов’ю дитину» та швейною фабрикою «Марічка». Завітав на захід і депутат Житомирської міської ради Валерій Онопрієнко.

У показі брало участь 11 моделей (двоє не з’явилися за станом здоров’я). На подіум діти виходили у трьох образах: у святковому вбранні, у буденному одязі та карнавальних костюмах. До речі, повсякденний одяг для дефіле дітям подарувала фабрика «Марічка», загальна вартість вбрання – більше 3 тис. грн.

Як зазначивголова Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський, присутні на заході підтримали учасників показу грошовими винагородами та подарунками: взуттям, косметикою тощо – усього на 27500 грн. У благодійній ініціативі взяв участь і Валерій Онопрієнко: «Такі діти, діти з особливими потребами, як ніхто мають відчувати підтримку. Сьогодні приємно бачити на їх обличчях посмішки – вони відчувають нашу увагу та турботу. Я радію, що сьогодні відбувається справжнє свято для таких діток, і задоволений тим, що зміг взяти безпосередню участь на цьому балу доброти… Дякую громадській організації «Все робимо самі» за чудовий захід, сподіваюсь, що наша співпраця продовжуватиметься й надалі…»

Також в рамках заходу відбулася благодійна виставка-продаж дитячих робіт на новорічну тематику – виробів з бісеру, паперу, картин з пластиліну. Відвідувачі виставки обирали вироби, які найбільше припали їм до душі, та передали батькам авторів 1,5 тис. грн.

Окрім модного дефіле, відвідувачі могли насолодитися виступами оперної діви України Олени Гребенюк та Заслуженої артистки України Марини Одольської.

Фото — zhitomir.info