ГО «Все робимо самі» і Валерій Онопрієнко: співпраця та допомога всі події

21 листопада 2014

«Все робимо самі» Житомирська міська дитяча громадська організація, основною метою якої є соціальна та культурно-розвиваюча робота з дітьми. Громадська організація приділяє особливу увагу роботі з дітьми з малозабезпечених, багатодітних родин, з сиротами та дітьми з особливими потребами.

Історія спільної роботи «Все робимо самі» та депутата міської ради Валерія Онопрієнка розпочалась ще в 2011 році. І сьогодні вже є чим пишатись, можна підбити деякі підсумки.

  • 2011 р. – за підтримки Валерія Онопрієнка театральний гурток «Гармонія» мав змогу взяти участь у Міжнародному фестивалі інтерактивних театрів «Пліснява з очей», що проходив у м. Любліні, Польща. До речі, там театр «Гармонія» отримав першу премію за свій виступ.
  • Не відмовив у допомозі Валерій Васильович і Марії Рудак, члену організації, в якої важко хворіла донька – він допоміг фінансово на придбання ліків.
  • До ГО «Все робимо самі» звернулась дирекція школи №7 з проханням допомогти поставити 2 вікна в школі. За сприяння Валерія Онопрієнка і це питання було вирішено – у короткі строки.

  • Спільними зусиллями в районі Мар’янівка було організовано соціальний ярмарок і благодійний обід для ветеранів Великої Вітчизняної війни.

  • На благодійному концерті за підтримки Валерія Онопрієнка всі присутні мали змогу насолодитися співом оперної діви Олени Гребенюк. Всі кошти від заходу було направлено на лікування військових з зони АТО.

  • ГО «Все робимо самі» ініціювала благодійний аукціон «Живи» — на підтримку Едуарда Валігури, який потребує пересадки нирки. В аукціоні Валерій Онопрієнко взяв активну участь.

Звичайно, співпраця громадської організації «Все робимо самі» та Валерія Онопрієнка на цьому не закінчується. Попереду – ще багато проектів, на благо людей та країни.