Вільний WiFi від Онопрієнко всі події

02 жовтня 2015

Здорова нація – здорова країна!

Чимало уваги родина Онопрієнко приділяє проблемі виховання підростаючого покоління.

Тетяна Онопрієнко, займаючи активну життеву позицію, 12 років тому разом з колегами організувала педагогічний центр «ФОРУМ» в якому вперше в Житомирі діти вивчають іноземну мову включно з культурологічними особливостями різних країн. Окрім того, очолюючи Громадську організацію «Мікрорайон Малікова» - робить все можливе, для того щоб організувати корисне для дітей дозвілля запрошуючи їх на цікаві театральні вистави та на прем’єри кінофільмів.

Так лише завдяки Тетяні Онопрієнко в мікрорайоні Малікова, біля майданчика для гри в шахи (який збудувала родина Онопрієнко), на початку жовтня була встановлена перша точка вільного інтернетдоступу на Бульварі Польському.

Відтепер молодь має можливість не лише проводити час за грою в петанк та шашки, а й вільно спілкуватись зі своїми однолітками як в Україні, так і по всьому світу.

Як зазначила Тетяна Онопрієнко, однією з найважливіших проблем району все ще залишається організація дозвілля молоді і, враховуючи власний досвід, впевнена у тім, що це має бути системний підхід.

Окрім облаштованих Валерієм Онопрієнко з активістами району додаткових спортивних майданчиків та місць для гри в вуличні ігри вже є домоленності з міською радою про організацію клубів дозвілля. І не лише для дітей та підлітків, а й для людей похилого віку.

Пресцентр ГО «Мікрорайон Малікова»