Звернення Валерія Онопрієнко всі події

28 вересня 2015

Шановні виборці!

Добігає до завершення моя депутатська каденція, і 25 жовтня Ви маєте зробити вибір: як жити далі?

Це був складний період для країни. Ми змінили владу, тимчасово втратили Крим, розпочалася війна на Донбасі, маємо сотні загиблих на Майдані та десятки тисяч понівечених українських доль СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ…

За ці роки нам обіцяли швидкий мир та європейську допомогу у кожну родину; покращення та життя по-новому; ми вже єднались та саджали бандитів у тюрми…

Але, на жаль, обіцянки так і лишились обіцянками, а жити по-новому, як виявилось, – це не обов’язково всім жити добре!

Окремі партії, на цих виборах, будуть піариться на крові наших ВОЇНІВ. Адже це так просто – три-чотири рази привести допомогу (не найкращої якості), а потім розтрубити про це у ЗМІ та на сторінках у Фейсбуці. Верхом цього цинізму є те, що частина коштів (і не маленька) часто-густо осідає в кишенях таких «патріотів», адже централізованого контролю за якістю, кількістю, використанням наданої допомоги в нашій області досі не існує.

До всього цього додалися ще й «народні» реформи уряду: зміни до податкового законодавства, новий податок на нерухомість, відміна стипендій, податок на пенсії, нові тарифи на житлово-комунальні послуги…

Все це відбувається на фоні війни, величезної інфляції, росту цін, зростання курсу долара, зубожіння українського народу з одного боку та рекордного зростання статків олігархічних кіл та їх оточення з іншого.

З біл-бордів нам знову обіцяють побудувати щасливе місто разом, зберегти країну, щасливе життя, але, озирнувшись, ми бачимо лише знущання над українцями, злобу та повну недовіру до уряду, яка сягнула понад 95%! І нові-старі обличчя навряд чи захочуть щось змінити на краще для нас.

На превеликий жаль, і підприємства, на яких працю я, Ви чи Ваші рідні, сьогодні знаходяться не в найкращому стані.

Сьогодні, як ніколи, величезну увагу потрібно приділяти збереженню трудового колективу, забезпеченню своєчасної виплати заробітної платні, дотриманню соціальних гарантій, від яких самоусунулась держава.

Депутатство ніколи не було для мене самоціллю. Це був засіб для поліпшення життя всіх житомирян в районі де ми разом живемо.

На жаль, збереження замовлень для підприємства (і, відповідно, стабільної роботи трудового колективу, адже я несу відповідальність за 500 працівників ПАТ "ЖКСВ" та їх родини), останнім часом, пов’язане з частими відрядженнями. На жаль, через це, я не зможу якісно представляти Ваші інтереси в міській раді, тому що депутатська діяльність потребує чимало часу (звісно, якщо працювати на совість, а по іншому - нема сенсу). Разом з тим, мені дуже боляче буде, якщо ті проекти, які ми разом почали, не будуть доведені до завершення. Ми вже мали приклад, коли наш район Малікова залишився без свого депутата (2006-2010рр) і в 2010 році мені довелося все починати спочатку. Головне – не просто передати повноваження, наступником має бути людина, яка живе разом з нами, поважає наші традиції і зможе розвинути нові напрямки , яка користується повагою і авторитетом; людина досвідчена а найголовніше - якій і я, і Ви довіряєте повністю.

Тому замість мене в цих виборах буде приймати участь моя дружина, Онопрієнко Тетяна Миколаївна, з якою я одружений більш ніж 24 роки, яка постійно поруч зі мною, яка знає, як ніхто інший, проблеми нашого району та вболіває за них усім серцем. Я, натомість, займусь розвитком підприємства та утриманням його «на плаву» в наш важкий час.

Зі свого боку я обіцяю усіляко допомагати їй у виконанні її депутатської діяльності, використовуючи всі наявні у мене ресурси.

Ви знаєте, що я жодного разу Вас не підвів, мій рівень довіри в районі сягає 89,5% (це найвищий рівень довіри до депутата не лише в місті, а й в Україні). Ви знаєте, що жоден з депутатів не зробив більше для свого округу, тож і на цей раз прошу повірити мені, переконати сусіда і прийти на вибори 25 жовтня.

Адже лише від кожного з нас залежить як далі ми будемо жити в мікрорайоні Малікова і чи будуть завершені ті проекти, які ми почали разом!

Щиро Ваш, Валерій Онопрієнко