Депутатський звіт всі події

27 вересня 2015

Шановні друзі, сусіди!

Добігає до завершення моя депутатська каденція.

Я дякую Вам за довіру та допомогу.

За Вашої підтримки мені вдалося зробити дуже багато для нашого мікрорайону:

1.Встановлення вже традиційної Новорічної Ялинки, організація і проведення дитячих новорічних свят з вітаннями та подарунками від Діда Мороза та Снігуроньки на Польському Бульварі, щорічні подарунки для вихованців ДНЗ №№ 53 та 71.

2.Щорічні травневі вітання ветеранів, організація і проведення свята Перемоги, адже ми добре усвідомлюємо, що, не шануючи своє минуле, ми не маємо майбутнього.

3.Традиційним стало і організація та проведення Свята мікрорайону Малікова у вересні кожного року, з концертною програмою за участю найкращих талантів нашого мікрорайону, розвагами для дітей, спортивними змаганнями та вітаннями кращих працівників. За роки проведення цього свята за моїм поданням близько 200 працівників отримали відзнаки та грошові винагороди від керівництва Житомирської області, нашого міста , голови Богунської райради та від мене особисто.

4.Завдяки Вашій підтримці було нагороджено відзнакою та присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти» директору ЗОШ № 27 Короткій С.М., нагороджені цінними подарунками від ОДА завідуючі ДНЗ №№ 53, 71, нагороджена відзнакою "За заслуги перед містом" завідуюча ДНЗ № 53 Тищук Л.І.

5.Лише на території нашого КВЖРЕПу були відмінені ліфтові картки, а завдяки нашій спільній праці була прийнята постанова КМУ про відміну плати за користування ліфтами перших поверхів.

6.Був встановлений перший у Житомирі пункт доочистки питної води (вул. Малікова, 8) і для приготування їжі у ДНЗ № 53 використовується очищена вода.

7.Близько 20 КРАЗів ґрунту було вивезено для облаштування прибудинкової території будинків за адресами: пр-т Миру, 11; вул. Малікова, 18/26.

8.Постійно завозився пісок у дитячі садочки, щовесни – у пісочниці району.

9.Виконувались та ведуться нині ямкові ремонти доріг та прибудинкових територій, пішохідних доріжок.

10.Відремонтованані та заасфальтовані вулиці Малікова, Клосовського, Бульвар Польський, пров.Червоний, пров.1-й Винокурний.

11.Виділені кошти на розширення дворового проїзду за адресою: Бульвар Польський, буд. 15.

12.Виділені кошти на закупівлю пластикових кришок каналізаційних люків в мікрорайоні.

13.Розпочато облаштування майданчиків для сміття.

14.Поновлено вуличне освітлення в мікрорайоні та розпочата заміна ламп на більш ефективні, розробляється проектна документація на облаштування вуличного освітлення за адресами: вул. Клосовського, 4 - Пр-т Миру, 13 – вул.Клосовського, 6, Бульвар Польський, 13

15.Лише в нашому районі встановлені майданчики для вигулу тварин (вперше в Житомирі).

16.Були замінені труби теплопостачання в мікрорайон о 300 мм. (в 2010 році цю ділянку ремонтували 39 разів на рік).

17.Замінені труби гарячого водопостачання та водовідведення на труби більшого діаметру, що дало можливість забезпечити ефективне гаряче водопостачання за адресами: Пр-т Миру 11, 13, 15, 17; вул. Клосовського 4, 5, 6, 7, 10. Повністю відремонтовані інженерні мережі за цими адресами.

18.У 2012-2013 роках був виконаний ремонт з заміною труб гарячого водопостачання та водовідведення мікрорайону Малікова (вул. Малікова, 8, 12, 14, 16, 26, 28, 30, 32; вул. Бульвар Польський, 12, 13, 14, 15, 16, 18).

19.Перероблено проектну документацію базару за адресою вул. Малікова, буд. 8 в бік його поліпшення, а новий проект узгоджено з адміністрацією садочка № 53.

20.Були встановлені зупинки за адресами: вул. Клосовського,10; вул. Малікова, 30, 32; Бульвар Польський.

21.Виконані роботи на суму близько 460 000 грн. по організації цілорічного гарячого водопостачання в басейн ДНЗ № 53.

22.Встановлено єдиний у місті пункт доочистки питної води і ДНЗ № 53, для приготування їжі, використовує очищену воду.

23.За моєї допомоги та активної участі виділялись кошти на поточні та капітальні ремонти ЗОШ № 27, ДНЗ №№ 53, 71; для ремонту дворової територій ДНЗ № 71; ремонту туалетів та даху ЗОШ № 27; для поліпшення матеріально-технічної бази цих навчальних закладів. Окрім того були придбані: пральна машина, ТЕНи, - садочок № 71, бойлер у басейн - садочок № 53, оргтехніка. Лише у 2015 році виділено понад 200 000 грн. ЗОШ №27 для проведення ремонтних робіт.

24.Були проведені капітальні ремонти даху за адресами: вул. Клосовського, 4, 6, 10.

25.Відремонтовано дах на двох будинках з використанням пінополіуретанового покриття (у Житомирі за такою методою, станом на сьогодні, відремонтовано всього 5 будинків, два з яких знаходяться в нашому мікрорайоні).

26.У 2012 році понад 45 000 грн. було виділено КВЖРЕПу № 6 для фасадного утеплення двох квартир за адресами: вул. Клосовського, 5 та вул. Малікова 12.

27.За 4 роки моєї депутатської діяльності встановлено 12 майданчиків для дітей та підлітків, лише в цьому році за рахунок депутатських коштів встановлені майданчики за адресами: Пр-т Миру, 17, вул.Клосовського, 10, вул. Малікова, 32, Малікова 18/26. Ще мають бути встановлені дитячі та юніорські майданчики за адресами: Бульвар Польський, 12, 14, 16, вул. Малікова, 8. Приємно, що ще два – встановили самі мешканці будинків.

28.Збудовано майданчик для гри в петанк (єдиний в області).

29.Облаштовано майданчик для гри в шахи (шашки) (в Житомирі їх лише два).

30.Облаштовано майданчик для мініфутбулу за адресою: пров. Червоний,41.

31.За ініціативи мешканців району проходить реконструкція футбольного поля за адресою: вул. Малікова, 8.

32.Виконаний проект будівництва стадіону зі штучним покриттям та облаштуванням силового майданчика за адресою: Бульвар Польський, 13.

33.Виділені кошти на розробку проекту скейт-парку за адресою: вул.Клосовського, 4 - Пр-т Миру, 13 - вул. Клосовського, 6.

34.Разом з Вами ми не допустили зміни маршрутного руху в районі.

35.Виділені кошти на приведення у відповідність та внесення змін до технічної документації щодо облаштування руху комунального транспорту в районі.

Але найголовнішим здобутком за мою каденцію вважаю те, що завдяки Вашій небайдужості та проведеним мною заходам ми згуртувались навколо однієї мети – зробити життя кращим в країні і почали це робити з себе, з свого району. Я щиро дякую всім за небайдужість і допомогу.

Слава Україні! Ми переможемо!

Більш детальна інформація щодо моєї діяльності, розподілу коштів, відеоматеріали про наші традиції і здобутки знаходиться на сайті: www//onoprienko.zt.ua