ПРЕС-ЦЕНТР

Валерій Онопрієнко: Новий рік – час добра та подарунків

Вибори закінчились, залишились справи: буденні та святкові, термінові та важливі. Саме про справи та діяльність, а також свята та подарунки ми зустрілись поговорити з депутатом Житомирської міської ради Валерієм Онопрієнком.

zhitomir.info
Валерий Оноприенко: «Соревнования посвящаются боксерам в зоне АТО». ФОТО

21 ноября в городском культурно-спортивном центре Житомирского горсовета — подростковом клубе «Виктория» — стартовали городские соревнования среди подростков по боксу. В них принимало участие 74 спортсмена.

Журнал Житомира
Житомирське вище професійне училище-інтернат відзначило своє 45-річчя

Житомирське вище професійне училище-інтернат Житомирської обласної ради відзначило 45-у річницю з дня заснування. За роки свого існування, навчальний заклад підготував до дорослого життя близько 10 000 випускників.

zhitomir.info
70 років без фашистів: Валерій Онопрієнко привітав ветеранів

З нагоди визначної дати 30 жовтня у приміщенні школи №26 м. Житомира відбулися урочистості та привітання ветеранів Богунського району.

zhitomir.info
​Як було врятовано Житомирський комбінат силікатних виробів

Саме у найскладніший період, у 1997 році, прийшов працювати на комбінат його нинішній керівник Валерій Онопрієнко. Починав як початківець, адже сфера для нього, кадрового військового, була новою. Довелося вчитися екстерном, поєднуючи книжкову теорію із пр

Валерій Онопрієнко оприлюднив результати своєї роботи і плани на майбутнє

Валерій Онопрієнко опублікував результати своєї діяльності в якості депутата міської ради, керівника ПАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів", а також оприлюднив плани на майбутнє.

www.zhitomir.info