ПРЕС-ЦЕНТР

Правила бизнеса Валерия Оноприенко

За каждой успешной компанией стоит человек, который часто становятся ее лицом. Глава правления ПАО «Житомирский комбинат силикатных изделий» Валерий Оноприенко из их числа.

www.forbes.ua
Валерій Онопрієнко: Моральність, Патріотизм, Професіоналізм

Валерій Онопрієнко — людина в житомирській політиці нова, проте швидке зростання його авторитету свідчить про те, що нові політики є цікавими для виборців та здатні створити сенсації на мажоритарних виборах.

«Велике плавання маленьких людей» - житомирські діти на шляху до Олімпійського золота

Олімпійським пристрастям може протистояти лише Олімпійський спокій – саме з такими напутніми словами тренери юніорських команд відправляли своїх підлеглих на запливи під час обласних змагань з плавання, що відбулися в Житомирі.

Нове покоління світових чемпіонів з плавання буде з Житомира

Розпочати свій шлях з Житомира і стати світовими чемпіонами – такі плани ставлять собі молоді хлопці та дівчата, що змагалися у басейні «Авангард» на обласному чемпіонаті з плавання.

www.1.zt.ua
Ветерани житомирського заводу «Автозапчастина» знову разом

Свого часу житомирський завод «Автозапчастина» був одним з найпотужніших підприємств області та забезпечував продукцією багатьох велетнів автопромисловості, таких як, наприклад, завод імені Лихачова та ЛіАЗ.

www.zhzh.info
Інтерв'ю кандидата в народні депутати Валерія Онопрієнка для телеканалу «СК»

Валерій Онопрієнко відповів на гострі питання в своєму інтерв'ю на громадському телебаченні «Житомир» — телеканалі «СК»

Кандидат у народні депутати Валерій Онопрієнко підтримав дитячий майстер-клас до Всесвітнього тижня космосу

«Важливо підтримати дітей у прагненні творчості, пізнанні чогось нового. В наш інформаційний час діти забувають про музеї і часто навіть не уявляють, що саме там можна дізнатися щось цікаве і незвідане», — відзначає Андрій Васильев.

www.1.zt.ua
У Житомирі кілька сотень людей відзначили День мікрорайону Малікова

День мікрорайону Малікова вже вкотре відзначили кілька сотень мешканців. За ініціативи депутата Житомирської міської ради Валерія Онопрієнка сусіди змогли зібратися разом, відволіктися від проблем і об’єднати зусилля, щоб допомогти землякам, які захищають

www.zhitomir.info