Задати питання

На цій сторінці Ви можете поставити запитання

Найближчим часом Ви отримаєте вичерпну відповідь. Дякуємо за інтерес!

задати питання
Федоренко Сергей Михайлович:

Доброго ранку панi Тетяна. Прошу Вас допомогти. В нашому будинку Малiкова 32 встановили загальнобудинковий лiчильник газу. Квитанцiя за газ 249 грн( 3 особи) субсидiя 39 грн,до сплати 210 грн Тiльки газовая плита!!! Навiть за нормою 7,1 м на людину було значно дешевше.(146 грн) Навiщо такi нововедення? Якщо мав мав би лiчильник то взагалi споживав на 70 грн. В Житомиргаз е заява на встановлення лiчильника за державною програмою,але встановлювати не збираються бо коштiв не передбачено. Приватнi фiрми встановлять за 3300 грн. Для моеi родини це матерiально складно. Порадьте як бути в даннiй ситуацii. Можливо е якась розстрочка?

Доброго вечора, пане Сергію!

Ви звернулися до мене з проханням допомогти отримати матеріальну допомогу для придбання індивідуального газового лічильника.
По-перше, хочу повідомити Вам, що загальнобудинкові газові лічильники були встановлені з порушенням чинного законодавства. Міська рада подала позов на ТОВ "Житомиргаз збут" щодо незаконності їх дій, а саме - встановлення загальнобудинкових газових лічильників без відкриття декларацій. Судове засідання має відбутися 16.06.2017. У разі визнання судом незаконності дій ТОВ "Житомиргаз збут", можна подавати позов до суду щодо незаконності тарифів у платіжках.
По-друге, що стосується надання матеріальної допомоги для придбання індивідуального лічильника, Ви можете отримати одноразову допомогу, якщо надасте всі необхідні документи, що підтверджують Вашу матеріальну незабезпеченість.

З повагою
Депутат міської ради

Онопрієнко Тетяна

Олена Омельчук:

Дякуємо за запрошення на виставу "Аліса в країні чудес". Нам дуже сподобалася вистава.

Власюк Віктор Вікторович:

З Різдвом Христовим, Вас!Цікаво як можна долучитися до громадськоі діяльності нашого району,чи є якісь завдання,проекти і тд.? Чи відмінено плату за ліфти для других поверхів,якщо так то згідно якого нормативного документу? Дякую, Вам,заздалегіть за відповідь.

Олександр:

Доброго дня шановна родина Онопрієнко. Ви є прикладом для багатьох із нас. Тетяна Миколівно, звертаюсь до Вас як до депутата нашого округу і як до людини особисто. 14 травня квартиру по вул.Польський Бульвар 15, в якій я мешкаю, теж затопило. Звертався до ЖЕКу 16 травня і залишив заяву щодо полагодження покрівлі і ливнєвої каналізації. Нічого не зробили. Ввеечері, подзвонив до ЖЕКу запитати чи полагодили, диспетчер сказав, що все зроблено. Цього вечора знову був дощ і знову затопило (вода капала не тільки з потолка і стін, а ще й з люстри(лампочки) на кухні). 17 травня знову пішов до ЖЕКу. На цей раз вже привів працівників особисто, щоб все полагодили, хоча у кожного своя робота і у мене графік, але "ладно". Працівники ЖЕКу склали акт. Начальник, Черниш Василь Іванович, сказав, щоб з питань відшкодування збитків звернулись до Вас. Скажіть будь-ласка як з Вами можна зв'язатись? (фото і відеоматеріали є, при можливості і потребі можу надати). З повагою, Олександр.

Шановний Олександр.

Дякую за Ваше запитання.
Повідомляю, що 19.05.2016 року на сесії міської Ради була утворена комісія з розслідування причин затоплення будинків та відшкодування збитків потерпілим.
Наявні у Вас матеріали прошу залишити в організаційному відділі міської Ради для Онопрієнко Т.Н.
Зі свого боку можу обіцяти, що вони будуть ретельно розглянуті комісією та про результати розгляду повідомлю Вас додатково.

З повагою,
Онопрієнко Т.Н.

Ольга:

Здравствуйте, уважаемая семья! Очень приятно и радостно, что у нас такие хозяйственные, порядочные и небезразличные соседи как вы! Спасибо Вам за всё, что вы сделали для нашего района, наша семья это видит и ценит. Есть несколько насущных вопросов: 1. Скажите, пожалуйста, не хотели бы Вы стать организаторами ОСББ по адресу б-р Польский 13? Возможно, у Вас уже есть действующее ОСББ к которому можно присоединиться? 2. Нельзя ли что-то предпринять с самопроизвольной ночной/круглосуточной парковкой машин в придомовой территории в нашем районе или хотя бы возле дома б-р Польский 13? По утрам, в "тихое" время суток, автомобилевладельцы прогревают машины по 15 минут (что запрещено законодательно), тем самым будят жильцов дома и напускают в окна квартир угарный газ. Ведь в районе есть стоянка и по близости не один гаражный кооператив! 3. В нашем доме не одни жильцы установили автономное отопление с выхлопной трубой до 15 см, в следствии чего угарный газ заходит в соседние квартиры. Не могли бы инициировать какую-то проверку со стороны нашего ЖКХ или других органов, контролирующих такое отопление в многоквартирных домах? Заранее спасибо!

Здравствуйте, Ольга!

Спасибо за добрые слова, постараюсь ответить по-порядку.

1. Организацией ОСББ не занимаюсь, но могу помочь и специалистами, и консультациями.
2. На месте самопроизвольной парковки запланирована спортивная площадка (уже готов проект, согласована смета, выделены деньги и в ближайшее время начнется строительство).
3. Любые запреты, проверки, действия приветствуются, быстрее рассматриваются и внедряются в жизнь в том случае, если есть коллективное обращение. Поэтому - необходима коллективная жалоба (просьба, обращение) на депутата горсовета Оноприенко Т.Н. с указанием проблемы и максимально возможным числом подписей. В этом случае есть гарантия, что и вопрос рассмотрится быстро, и отреагируют на него правильно.

С уважением,
Валерий

Пичугина Екатерина Александровна:

Добрый день,Валерий Васильевич. Хотим обратиться к вам с просьбой: дети выпускного 9-го класса 23 гимназии очень хотят попасть на драму про войну "Ода радости".Инициативные родители подали им эту идею и они загорелись попасть на эту драму, но как вы знаете билетов в прямой продаже нет. Вы бы не могли выделить для детей желающих посетит данное мероприятие 10 билетов. Были бы вам очень благодарны. Для детей это было бы полезное и познавательное мероприятие.

Простите, поздно увидел.

Пригласительные раздавали ветеранские организации, старшие в домах на Маликова, их получили и те, кто обратился с просьбой через ФБ. На пьесу приглашали ветеранов и всех-всех, пропускали даже тех, кто был без пригласительных, но очень хотел попасть. Прошу связываться со мной по-раньше или по телефону.

С уважением,
Валерий

Алхімова Діана :

Шановні Тетяна та Валерій! Щиро вдячна за ваш вагомий внесок у благоустрій нашого мікрорайону. Користуюсь нагодою вітаю з Великоднем, хай Господь рясно благословляє вашу родину у всіх сферах життя! Тетяно та Валерій, є велике прохання зробити якісне покриття вїзду до двору буд. 10 по вул.Клосовського (з вулиці перед гаражами). На жаль, мешканці будинку-власники авто цим питанням не переймаються, а ось проїхати швидкій із важкохворою людиною в салоні, все одно, що попасти у шторм на кораблі. Щороку під час дощів утворюється озерце через відсутність дренажу та зливу. Будемо вдячні за допомогу!

Доброго дня Діано!

Дякуємо за добрі слова та привітання!
Щиро бажаємо Вам та Вашій родині ксіляких гараздів!
Проблему, щодо заїзду у двір будинку за вказаною Вами адресою знаємо. І хоча сьогодні це округ іншого депутата - раді будемо допомогти. Для цього потрібне колективне звернення на депутата міської ради Онопрієнко Т.М. з максимальною кількістю підписів мешканців будинку (не менше 200). Звернення пишеться у дозвільній формі. Передати його можна або під час прийому громадян, або зв'язавшись за телефоном:067-4013103.

З повагою,
родина Онопрієнко

Володимир :

Доброго дня.У Вас в програмі написано-першочерговий ремонт даху на Маликова 8,а в рекламці біля під'їзду Маликова 16,поясніть.Чи взагалі нічого не буде,взвязку з утворенням ОСББ.Дякую.

Шановний Володимире, дякую за запитання!

Ремонт даху за адресою: Малікова, 8 ніхто з пропозицій чи переліку необхідних робіт не знімав, але виконавчий комітет прийняв рішення щодо черговості виконання ремонтних робіт у місті. Разом з тим, я вкотре наголошую на тім, що ми разом можемо зробити будь що, але лише РАЗАМ. Для того, щоб прискорити виконання ремонтних робіт за зазначеною адресою мені необхідне колективне звернення від мешканців будинку. Тож буду очікувати на звернення з підписами.
Всю додаткову інформацію можете отримати за тел. 067-4013103, або під час прийому громадян.

З повагою,
Тетяна Онопрієнко 

Венгровський Вадим:

22.04.2016 в першій половині дня навпроти бульвару між будинками Польський Бульвар 18 та 16 було встановлено незрозумілу будку з транспортного контейнера. Як можна розібратись що це за споруда, з чиєї згоди встановлено і на якій підставі? Адже зовнішній вигляд цього "архітектурного шедевру" явно не відповідає жодній критиці та й призначення невідоме. Дякую!

Шановний Вадим!

Дякую за запитання.
На Ваш запит від 22.04.2016 року повідомляю, що тимчасова споруда, встановлена за адресою: Бульвар Польський, 16, є власністю КП "Житомиртеплокомуненерго" і встановлена для забезпечення виконання ремонтних робіт і буде прибрана після їх завершення протягом найближчих 10 днів.

З повагою,
Тетяна Онопрієнко.

Герасимчук Катерина Анатоливна:

Я Прошу Вас помочь мне я хотела подать документи на квартиру 50 процентов мне сказали что надо справка о зарплате

Доброго дня, Катерина, прошу Вас уточнити яка саме допомога необхідна, та зв`язатися зі мною за телефоном - 067 401-31-03 Валерій

Фещенко Ліліана Святославівна:

Вітаю Вас, Татьяно та Валерій! Приємно мати за сусідів таких Людей, як Ви. Бере гордість за те, що Ви підтримуєте Дітей та слідкуєте за порядком нашого району. Хочу Вас ознайомити з Новинкою, новим Проектом "BabyStar", який розпочався з 2015 року, стартує та продовжуватиме своє життя щорічно! Фінал та нагородження відбудуться 20 лютого 2016 року. Надіюсь, Вам цікаво підтримати талановитих діток України в їх починаннях! Можна з Вами зустрітися для обговорення деталей цієї пропозиції? Ліліана 0931134876

Доброго дня, дякуємо Вам за гарні словаю. Надайте більше інформації за проектом "BabyStar". Протягом найближчого часу ми з Вами обовязково зв`яжимося.

Юлія:

Доброго дня! Хочу подякувати Вам за те, що робите наше місто кращим, а мікрорайон Малікова безпенішим. Під час Вашої передвиборчої кампанії в будинку, де я мешкаю, за адресою Польський Бульвар, 13, було встановлено освітлення під'їздів. Це дуже доречний крок, адже без них взимку вже після 16 години настає абсолютна темінь. Але вже через місяць, 2 з 3 встановлених ліхтарів перестали працювати. Я і моя сім'я будемо Вам безмежно вдіячні якщо роботу ліхтарів відновлять. З повагою, Юлія.

Доброго дня, Юлія!

Я перевірю чому вони перестали працювати, якщо перегоріли лампи - придбаю нові і або готовий передати мешканцям для заміни, або ж віддам начальнику КВЖРЕП № 6.
Гарних Вам свят!
З повагою, Валерій

____________________________

29.01.2016р.

Як і було обіцяно, лампи для встановлених над під`їздами прожекторів були придбані та передані начальнику КВРЖРЕП №6 для заміни.

Ржепецкая Людмила :

Добрый вечер,уважаемая Татьяна Николаевна!Хотим поблагодарить Вас от всей нашей семьи за праздник для детей нашего микрорайона. И если можно,я хочу узнать где находится Ваша приёмная и часы приёма. С наилучшими пожеланиями добра и мира Вам и Вашей семье жители ул. Маликова, 16.

Здравствуйте, Людмила!

Спасибо Вам за добрые слова.

Я или мой помощник принимает в ЖЭКе № 6 в первый и третий вторник каждого месяца с 16.00 до 18.00.Кроме того, моим помощником является начальник ЖЭКа - Черныш Василий Иванович и Вы можете обратиться к нему или оставить для меня информацию. Также мне помогает мой муж - Валерий Оноприенко, его телефон: 067 4013103.

Поздравляю вас и Вашу семью с Новогодними и рождественскими праздниками!

С уважением, Татьяна Оноприенко. 

Петренко Юлія Борисівна:

ДОБРОГО ВЕЧОРА! ПРОШУ ВСТАНОВИТИ НОРМАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДІТЕЙ ЗА АДРЕСОЮ ПРОВУЛОК Червоний, 41.

Доброго дня, наприкінці 2015 року за адресою провулок Червоний, 41, були встановлені дитячий майданчик та юніорський майданчик за кошти міської ради та благодійників. Тому сьогодні мешканці будинку, за вказаною адресою, мають поле для міні футболу, юніорський майданчик для силових вправ та два дитячих майданчика.

Кирилюк Анна:

Доброго дня, я проживаю за адресою Маликова 16, і в нашому ліфті досі є картоприймач, і ми вимушені регулярно платити за ремонт ліфта і терпіти незручності при його несправності по декілька днів. І тому хочу запитати чому лише наш будинок в мікрорайоні невідключений від картоприймачів.

Доброго дня, Анна.

Ваш будинок знаходиться в підпорядкування ОСББ, а не Жеку. Відповідно, по питанню демонтажу ліфтових картоприймачів Вам потрібно звертатися до правління ОСББ, до якого належить Ваш будинок. 

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Олег Ляшко:

Шановний кандидате, чи були ви в 2012 році довіреною особою у кандидата в нардепи по 62 виборчому окргугу Рижука С.М.?

Шановний, Олег.

Під час передвиборчої кампанії  2012 року до Верховної Ради України був довіреною особою губернатора Житомирської області. Проте, всі прекрасно розуміють, що інколи керівникам місцевих підприємств надходять пропозиції від керівництва області, від яких вони не можуть відмовитися, Аналогічні пропозиції надходили до великої кількості керівників підприємств як під час губернаторства С. Кизіна,  так і під час діяльності теперішнього губернатора С. Машковського.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Стрельникова Ольга:

Шановний, пане Валерію, скажіть, будь-ласка, коли буде розглянутий запит підприємців, щодо зовнішньої реклами в нашому місті? Інформацію дублюю http://zhzh.info/news/2014-10-21-21074

Шановна, Ольго.

Запит був розглянутий, з офіційною відповіддю, щодо нього - можете ознайомитися нижче:

Надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами здійснюється відповідно до Законів України «Про рекламу», «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення міськвиконкому від 31.08.2006 року № 625 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі та розрахункових тарифів».

Вказані нормативно-правові акти регулюють процедуру надання дозволів на розміщення та експлуатацію зовнішньої реклами, а також процедуру та підстави скасування таких дозволів.

У відповідності до вимог п. 31 Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», дозвіл скасовується до закінчення строку дії на підставі рішення виконавчого органу ради за письмовою заявою розповсюджувача зовнішньої реклами у разі невикористання місця розташування рекламного засобу безперервно протягом шести місяців або непереоформлення дозволу в установленому порядку.

Перелік підстав для скасування дозволу є вичерпним.

Тому, вирішення питань щодо скасування дозволів не входить до компетенції міської ради, а є правом виконкому, яке реалізується виключно на підставі звернень розповсюджувачів рекламиу разі невикористання місця розташування рекламного засобу безперервно протягом шести місяців, або без такого звернення в тих випадках, коди дозвіл в установленому випадку переоформлено не було.

Нав’язування підприємцям встановлювати світлові конструкції ніхто права не має, і такі дії є незаконними. Ніхто не може бути змушений платити за те, за що не бажає, та здійснювати діяльність у спосіб який вважає недоцільним.

Тому у випадку, якщо все ж таки міська рада прийме рішення про скасування дозволів у непередбачений законом спосіб поширювачі реклами будуть мати право оскаржити таке рішення до суду.

З повагою,

Валерій Онопрієнко

Оксана:

Під час передвиборчої компанії вами була реалізована така чудова ініціатива по перегляду спектаклів, фільмів, концертів, інше. Хочу уточнити чи будуть в дальнійшому продовжені вони не в залежності від результатів виборів? І коли слід очікувати наступної вистави за вашої підтримки?

Шановна, Оксана.

Щиро радий, що дана ініціатива викликала стільки захоплення у жителів нашого міста і сподіваюся, що аналогічні культурні проекти стануть гарними традиціями в нашому місті. Наразі, із наступної суботи розпочинається Театральний сезон Житомирського обласного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги, тому продовжувати проведення аналогічних концертів не буде можливості, проте це не причина припиняти відвідувати наш чудовий театр і насолоджуватися талановитими виступами місцевих акторів. Запрошуємо Вас та всіх житомирян активно долучатися до відвідування вистав. Переглянути розклад найближчих театральних заходів Ви можете тут

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Проніна Маріна:

Звертаюся до Вас Валерію Леонідовичу!Я є студентка Житомирського торговельно-економічного коледжу,мені 19 років,я навчаюся на 3 курсі.Я звертаюсь до Вас з таким питанням, я є кругла сирота,на тей рік весною я закінчую навчання в цьому коледжі і мені немає де жити,я знаю що держава має надати мені житло,але мені його ніхто навіть не збирається давати.Тому з цим питання я звертаюся саме до Вас,я дуже надіюсь і чекаю Вашої допомоги.Я знаю, що Ви дуже хороша людина.З нетерпінням чекаю на Вашу відповідь. в даний момент я надіюсь тільки на Вас.

Шановна, Марина.

Напишіть, будь-ласка, детальніше, яким саме чином Ви бачите мою роль у вирішенні даного питання.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.

Ковальчук Роман Михайлович:

1. откуда у этого человека деньги на покупку билетов в драмтеатр которые он раздает собирая залы? чем он занимается?

Доброго дня, Романе Михайловичу.

Фінансування виборчої кампанії здійснюю за власний кошт, згідно умов чинного законодавстав Україна Про вибори народних депутатів.

З повагою,

Валерій Онопрієнко.